Симпозіум IBTRS 2022. Продовжуємо розвивати сферу досліджень попри війну

Симпозіум IBTRS 2022. Продовжуємо розвивати сферу досліджень попри війну

24-27 жовтня 2022 року відбувся Міжнародний симпозіум зі зменшення біологічної загрози (IBTRS), що походить з Української програми з написання наукових робіт (SWMP). IBTRS є об’єднаною науковою платформою для представлення досліджень та обговорення актуальних проблем зниження біологічної загрози. Основна ідея заходу полягає в підтримці професійного розвитку досліджень інфекційних захворювань в Україні.

В цьому році Симпозіум був присвячений темі «Єдине здоров’я». У дискусіях взяли участь експерти з громадського здоров’я та ветеринарії. Програма містила практичні семінари, 34 усні доповіді, 7 панельних дискусій у прямому ефірі та віртуальні постерні сесії. 

Через війну в Україні захід проводився в онлайн форматі. Ми були раді можливості долучитися до Симпозіуму та представити свою доповідь, адже попри все маємо продовжувати працювати на власному фронті та не зупинятися у власних дослідженнях.

За результатами Симпозіуму було сформовано Збірник тез, щоб бажаючі мали змогу ще раз ознайомитися з тематикою наукових досліджень, що проводяться в Україні. 

Пропонуємо вам витяг з короткими тезами нашої доповіді.

Розробка діагностикуму для детекції коінфекції «флурона» (одночасного зараження грипом і коронавірусом) методом ПЛР в режимі реального часу та його апробація.