Діагностикуми «Biocore®» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Застосування оптимальної комбінації реагентики, а також власний дизайн олігонуклеотидних праймерів та зондів дозволяє досягти високої чутливості та специфічності.

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» призначено для in vitro діагностики у ветеринарній медицині й застосовується у ПЛР-лабораторіях I-IV груп патогенності щодо молекулярно-генетичних методів досліджень.

Імунобіологічні властивості

Для екстракції ДНК вірусу використовується кров, сироватка та тканини свійських та диких свиней. Екстракція ДНК з біологічного матеріалу здійснюється разом з ДНК неконкурентного внутрішнього контролю (ВК), а дуплексна мультиплексна система забезпечує одночасну детекцію двох мішеней – ДНК вірусу АЧС та ВК.

Детекція ділянки гену B646L головного капсидного білка VP72 вірусу африканської чуми свиней методом полімеразної ланцюгової реакції у режимі реального часу (ПЛР-РЧ) здійснюється на підставі наявності або відсутності флюоресційного сигналу.

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» було валідовано для роботи з лінійкою приладів:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems),
  • Rotor-Gene (Qiagen),
  • CFX96™ (Bio-Rad).

Комплектація набору діагностичного

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» для виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР у реальному часі розрахований на 100 реакцій об’ємом 25 мкл.

Компоненти набору діагностичного

ПЛР-РЧ суміш2 пробірки об’ємом по 1 мл
Taq ДНК-полімераза1 пробірка об’ємом 0,015 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)1 пробірка об’ємом 0,5 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок1 пробірка об’ємом 0,5 мл
ВК (внутрішній контроль)1 пробірка об’ємом 0,5 мл

Всі компоненти набору зберігаються за температури від -24 до -18 ℃.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ