Діагностикуми «Biocore®» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Застосування оптимальної комбінації реагентики, а також власний дизайн олігонуклеотидних праймерів та зондів дозволяє досягти високої чутливості та специфічності.

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» призначено для in vitro діагностики у ветеринарній медицині й застосовується у ПЛР-лабораторіях I-IV груп патогенності щодо молекулярно-генетичних методів досліджень.

Імунобіологічні властивості

Для екстракції ДНК вірусу використовується кров, сироватка та тканини свійських та диких свиней. Екстракція ДНК з біологічного матеріалу здійснюється разом з ДНК неконкурентного внутрішнього контролю (ВК), а дуплексна мультиплексна система забезпечує одночасну детекцію двох мішеней – ДНК вірусу АЧС та ВК.

Детекція ділянки гену B646L головного капсидного білка VP72 вірусу африканської чуми свиней методом полімеразної ланцюгової реакції у режимі реального часу (ПЛР-РЧ) здійснюється на підставі наявності або відсутності флюоресційного сигналу.

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» було валідовано для роботи з лінійкою приладів:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems),
  • Rotor-Gene (Qiagen),
  • CFX96™ (Bio-Rad).

Комплектація набору діагностичного

Набір діагностичний «Biocore® ВАЧС» для виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней методом ПЛР у реальному часі розрахований на 100 реакцій об’ємом 25 мкл.

Компоненти набору діагностичного

ПЛР-РЧ суміш 2 пробірки об’ємом по 1 мл
Taq ДНК-полімераза 1 пробірка об’ємом 0,015 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок) 1 пробірка об’ємом 0,5 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок 1 пробірка об’ємом 0,5 мл
ВК (внутрішній контроль) 1 пробірка об’ємом 0,5 мл

Всі компоненти набору зберігаються за температури від -24 до -18 ℃.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ