Діагностикуми «Biocore®» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Застосування оптимальної комбінації реагентики, а також власний дизайн олігонуклеотидних праймерів та зондів дозволяє досягти високої чутливості та специфічності. Набір діагностичний «Biocore® SARS-CoV-2» – мультиплексний діагностикум для виявлення РНК коронавірусу SARS-CoV-2, що викликає гостру респіраторну хворобу COVID-19 у людини методом ЗТ-ПЛР у реальному часі.

Імунобіологічні властивості

Набір «Biocore® SARS-CoV-2» має однопробірковий одностадійний формат. Етап зворотної транскрипції (ЗТ) відбувається в реакційній суміші безпосередньо перед стартом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів, а також контролю виділення РНК в наборі використовуються урацил-ДНК-глікозілаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль. Визначення коронавірусу SARS-CoV-2 відбувається за рахунок детекції ділянок гену ORF1ab богатофункціонального поліпротеїну та гену N нуклеокапсідного фосфопротеїну.

Набір діагностичний «Biocore® SARS-CoV-2» дає змогу одночасно визначати три мішені:

  • ділянку гену ORF1ab коронавірусу SARS-CoV-2
  • ділянку гену N коронавірусу SARS-CoV-2
  • ендогенну контрольну РНК (ВПК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Наявність продуктів ПЛР визначається завдяки реєстрації збільшення рівня флуоресценції за трьома TaqMan-зондами, що мічені різними флуоресцентними барвниками.

Тест-системи «Biocore®» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

До складу системи входять:

ПЛР-РЧ суміш (4Х)3 пробірки 0,5 мл
Суміш праймерів та зондів3 пробірки 1 мл
Негативний контрольний зразок (НКЗ)1 пробірка 0,15 мл
Позитивний контрольний зразок (ПКЗ)1 пробірка 0,15 мл

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ