Набір діагностичний «Biocore® HIV-1» для виявлення РНК вірусу імунодефіциту людини типу 1 (ВІЛ-1, HIV-1) методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій)

Набір діагностичний «Biocore® HIV-1» призначений для виявлення РНК вірусу імунодефіциту людини типу 1 (human immunodeficiency virus 1)  методом полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією в режимі реального часу.

Застосовується у клінічних діагностичних лабораторіях, а також в інших установах, які працюють в області in vitro діагностики. 

Принцип роботи набору

Діагностикуми «Biocore® HIV-1» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Набір «Biocore® HIV-1» має однопробірковий одностадійний формат, без окремого етапу синтезу кДНК на матриці вірусної РНК. Етап зворотної транскрипції (ЗТ) відбувається в реакційній суміші безпосередньо перед стартом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення РНК і проходження ЗТ-ПЛР-РЧ реакції, в наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль.

«Biocore® HIV-1»  дає змогу одночасно визначати дві мішені:

  • вірус імунодефіциту людини типу I (ВІЛ-1, HIV-1)
  • ендогенну контрольну РНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми «Biocore® HIV-1» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

Набір «Biocore® HIV-1» розрахований на 100 реакцій об’ємом 20 мкл. До складу набору входять такі компоненти:

ПЛР-РЧ суміш (4x)1 пробірка 0,5 мл  
Суміш праймерів та зондів (2х)1 пробірка 1,0 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)  1 пробірка 0,15 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок)1 пробірка 0,15 мл