Набір діагностичний «Biocore® G.vaginalis» для виявлення ДНК G. vaginalis методом ПЛР у реальному часі (100 реакцій). Для in vitro діагностики

Набір діагностичний «Biocore® G.vaginalis» призначений для виявлення ДНК Gardnerella vaginalis методом полімеразної ланцюгової реакцій в режимі реального часу (ПЛР-РЧ).

Принцип дії набору

Біологічним матеріалом для екстракції ДНК слугують наступні види біоматеріалу: виділення або мазок із піхви, зішкріб епітеліальних клітин цервікального каналу чи уретри, сперма, секрет простати, сеча (осад).

Проведення аналізу за допомогою Набору «Biocore® G.vaginalis» ґрунтується на TaqMan-технології методу ПЛР-РЧ. Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення ДНК і проходження ПЛР-РЧ реакції, в Наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль (ВК – ген RNase P людини). 

Набір діагностичний  «Biocore® G.vaginalis»дає змогу одночасно визначати дві мішені:

  • ДНК Gardnerella vaginalis
  • ендогенну контрольну ДНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми  «Biocore® G.vaginalis» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

Набір «Biocore® G.vaginalis» розрахований на 100 реакцій об’ємом 20 мкл. До складу Набору входять такі компоненти:

ПЛР-РЧ суміш1 пробірка 1,5 мл
Taq ДНК-полімераза)1 пробірка 0,02 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)1 пробірка 0,10 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок) 1 пробірка 0,10 мл