Набір діагностичний «Biocore® CMV» для виявлення ДНК цитомегаловірусу (герпес 5 типу, CMV) методом ПЛР у реальному часі (100 реакцій). Для in vitro діагностики

Набір діагностичний «Biocore® CMV» призначений для виявлення ДНК цитомегаловірусу (герпес 5 типу, Cytomegalovirus, СMV) методом полімеразної ланцюгової реакцій в режимі реального часу (ПЛР-РЧ).

Принцип роботи набору 

Проведення аналізу за допомогою Набору «Biocore® CMV» ґрунтується на TaqMan-технології методу ПЛР РЧ. Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення ДНК і проходження ПЛР-РЧ реакції, в Наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль (ВК – ген RNase P людини).

Біологічним матеріалом для екстракції ДНК слугують наступні види біоматеріалу: кров, плазма крові, слина, зішкріб епітеліальних клітин цервікального каналу чи уретри, сеча (осад), амніотична рідина, плацента тощо.

Набір діагностичний  «Biocore® CMV» дає змогу одночасно визначати дві мішені:

  • ДНК CMV
  • ендогенну контрольну ДНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми  «Biocore® CMV» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

Набір «Biocore® CMV» розрахований на 100 реакцій об’ємом 20 мкл. До складу Набору входять такі компоненти: 

ПЛР-РЧ суміш1 пробірка 1, 50 мл
Taq ДНК-полімераза1 пробірка 0,02 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)1 пробірка 0,10 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок)1 пробірка 0,10 мл