Набор диагностический «Biocore® Influenza A/B» для выявления РНК вирусов гриппа человека типов А (IAV) и В (IBV) методом ОТ-ПЦР в реальном времени (100 реакций)

Набір діагностичний «Biocore® Influenza A/B» призначений для виявлення РНК вірусів грипу людини типів А (Influenza virus A) і В (Influenza virus В)  методом полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією в режимі реального часу (ЗТ-ПЛР-РЧ, rRT-PCR).

Принцип роботи набору

Діагностикуми «Biocore® Influenza A/B» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Застосування оптимальної комбінації реагентики, а також власний дизайн олігонуклеотидних праймерів та зондів дозволяє досягти високої чутливості та специфічності. 

Набір «Biocore® Influenza A/B» має однопробірковий одностадійний формат, без окремого етапу синтезу кДНК на матриці вірусної РНК. Етап зворотної транскрипції (ЗТ) відбувається в реакційній суміші безпосередньо перед стартом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення РНК і проходження ЗТ-ПЛР-РЧ реакції, в наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль (ВК – ген RNase P людини).

«Biocore® Influenza A/B»  дає змогу одночасно визначати три мішені:

  • вірус грипу В (IBV)
  • вірус грипу А (IAV)
  • ендогенну контрольну РНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми «Biocore® Influenza A/B» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

Набір «Biocore® Influenza A/B» розрахований на 100 реакцій об’ємом 20 мкл. До складу набору входять такі компоненти:

ПЛР-РЧ суміш (4x)1 пробірка 0,5 мл  
Суміш праймерів та зондів (2х)1 пробірка 1,0 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)  1 пробірка 0,15 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок)1 пробірка 0,15 мл