Набір діагностичний «Biocore® HСV кількість» для кількісного визначення РНК вірусу гепатиту C (ВГС, HСV) методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій)

Набір призначений для кількісного визначення РНК вірусу гепатиту С (hepatitis С virus), який викликає вірусний гепатит С у людини, методом ПЛР зі зворотною транскрипцією в режимі реального часу (ЗТ-ПЛР-РЧ, rRT-PCR). 

Принцип роботи набору

Біологічним матеріалом для екстракції PНК слугують зразки крові, плазми, сироватки та тканин людини. Набір «Biocore® HCV кількість» має однопробірковий формат, без окремого етапу синтезу кДНК на матриці вірусної РНК. Етап зворотної транскрипції (ЗТ) відбувається в реакційній суміші безпосередньо перед стартом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Проведення аналізу ґрунтується на TaqMan-технології методу ПЛР-РЧ. Для запобігання виникненню хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення РНК і проходження ЗТ-ПЛР-РЧ реакції, в Наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль (ВК – ген RNase P людини).

Набір діагностичний «Biocore® HСV» дає змогу одночасно визначати дві мішені:

  • вірус гепатиту С (ВГС, HСV)
  • ендогенну контрольну ДНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми  «Biocore® HСV кількість» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

До складу Набору входять такі компоненти:

ПЛР-РЧ суміш (4х)    1 пробірка 0,50 мл        
Суміш праймерів та зондів (2х)  1 пробірка 1,00 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок )1 пробірка 0,10 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок) 1 пробірка 0,10 мл
СЗ (стандартний зразок)  1 пробірка 0,10 мл
Розчин для розведення стандартного зразка1 пробірка 1,60 мл