Набір діагностичний «Biocore® HCV» для виявлення РНК вірусів гепатиту С (ВГС, HCV) людини методом ЗТ-ПЛР у реальному часі (100 реакцій)

Набір діагностичний «Biocore® HCV» призначений для виявлення РНК вірусу гепатиту С (hepatitis C virus) методом полімеразної ланцюгової реакції зі зворотною транскрипцією в режимі реального часу (ЗТ-ПЛР-РЧ, rRT-PCR).

Принцип роботи набору

Діагностикуми «Biocore® HCV» базуються на TaqMan-технології методу ПЛР у реальному часі (ПЛР-РЧ, Real-Time PCR). Набір «Biocore® HCV» має однопробірковий одностадійний формат, без окремого етапу синтезу кДНК на матриці вірусної РНК. Етап зворотної транскрипції (ЗТ) відбувається в реакційній суміші безпосередньо перед стартом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Для запобігання виникнення хибно-позитивних результатів внаслідок перехресної контамінації, а також контролю виділення РНК і проходження ЗТ-ПЛР-РЧ реакції, в наборі використовуються урацил-ДНК-глікозилаза (УДГ, UDG) та внутрішній ендогенний контроль

Набір діагностичний «Biocore® HCV» дає змогу одночасно визначати дві мішені:

  • вірус гепатиту C (ВГС, HCV)
  • ендогенну контрольну РНК (ВК – внутрішній позитивний контроль), що є унікальною для людини

Діагностикуми  «Biocore® HCV» валідовано для використання на ампліфікаторах з системою детекції в режимі реального часу:

  • QuantStudio™ 5 (Applied Biosystems, США),
  • Rotor-Gene Q (Qiagen GmbH, Німеччина),
  • CFX96™ (Bio-Rad, США).

Склад набору

Набір «Biocore® HCV» розрахований на 100 реакцій об’ємом 20 мкл. До складу набору входять такі компоненти:

ПЛР-РЧ суміш (4x)1 пробірка 0,5 мл  
Суміш праймерів та зондів (2х)1 пробірка 1,0 мл
НКЗ (негативний контрольний зразок)  1 пробірка 0,15 мл
ПКЗ (позитивний контрольний зразок)1 пробірка 0,15 мл